Přesně tohle naplňuje singl Super Girl zpěvačky jménem Petra Charlotte Savaskan. Podle dostupných informací má hudební vzdělání a věnuje se muzice pro náročnější posluchače. Potud dobrý. Nyní ale za asistence producenta Tomáše Zindlera (koho produkoval předtím, bůh ví) natáčí popovou desku a tohle je první vlaštovka.

Totálně plytká a tuctovitá věc, která propluje ušima a nezanechá po sobě naprosto žádný dojem. Hloupý příběh o holce, co se chce vázat a pak najednou zjistí, že by raději zase pařila na diskotéce. Ještě hloupější obrazový doprovod hluboko pod úrovní ilustrativních záběrů dokumentů pro základní školy. Záchodová štětka vede. Šablonovitá hudba, která měla smysl před deseti, možná patnácti lety – dneska tahle pseudoexotika nikoho ze židle nezvedne. Možná pár holek na diskotéce v Horní Dolní si hodí bokem, ale řekl bych, že Petra si dělá větší ambice. A ten text, ach jo. Vydat debutový singl se vší parádou, rozpočtem, ambicemi a rýmovat v něm ven / sen nebo vlas / hlas, to je rovnou na poklonu a odchod do šatny.

Teď vážně, na první poslech člověk cítí, že tohle je béčko bez šance. Fakt, že si to stejně našlo sponzory i rádio coby mediálního partnera, je opravdu smutná věc. A jestli se Petra s takovou muzikou chytne, bude to zároveň hodně smutná vizitka pro český éter.