Jednou takovou postavičkou je i Tachmina. Že vůbec nevíte, o koho jde? Naprosto v pořádku. Já to taky netušil. Snažil jsem se dopátrat nějakých informací o její hudební kariéře, ale místo toho na mě vyskočily pomatené zkazky typu „Čekám dítě s Koktou, ale Blesk o tom nechce psát, protože to zombie Karel Vágner zakázal!“ Nebo další perla: „Já i Ornella máme s Koktou dítě, ale o mně Blesk nenapíše ani řadku! Jakto?“ Člověk by vlastně až získal dojem, že bulvár je jakýsi iluminátský polosvět vyvolených, pravda je ovšem jiná. Kde nic není, ani čert nebere. A Tachmina je tak nezajímavá interpretka, že musela strkat Bohušovi Matušovi svá prsa do obličeje, aby to vůbec někdo vyfotil a dal do bulváru. Bez ironie, tohle jsou jediné informace, které o zpěvačce dohledáme. Až by si jeden myslel, že jde o nějakou internetovou chiméru nebo trolla. Nejde. Tachmina je velice reálná a toto je její práce:

Pokud si myslíte, že jde stále o nějaký virál, tak bohužel. Tachmina se kromě dalších médií objevila třeba na Óčku, kde propagovala svou desku (kterou mimochodem produkoval ten samý Karel Vágner). Tady už jde fakt do tuhýho. Z klipu sálá laciné provedení, je poznat, že Tachmina nemá hlas na sólovou dráhu a pravděpodobně i v backvokálech by haprovala. Víc tý holce asi opravdu nemá smysl věnovat, takových se okolo českého šoubyznysu motá dvanáct do tuctu.

Horší je, že jakkoliv ztracená a zapomenutá se dnes může Tachmina zdát, své místo na mediálním slunci si užila. I přes nízkou kvalitu repertoáru i hlasu se mohla chvilku cítit známou a média to kvitovala určitým zájmem, o píár a distribuci desky nemluvě. Což je mnohem větší masakr než klip výše.