Zaprvé – ten kluk to myslí vážně. Image, jakou zvolil, svědomitě dodržuje, komunikace přes FB je plná podpůrných nebo děkovných vzkazů a své tvorbě věří natolik, že je ochotný do ní investovat peníze. A teď nemluvím jen o natočení klipu nebo zaplacení modelek (které se mimochodem ve videu nakrucují hodně vtipně, však uvidíte), smrdí už výrazně kladné hodnocení videa, to musel nahnat přes roboty nebo nějakou firmu dodávající černé duše. Tomu hodně napovídá i jeho facebooková stránka, která čítá přes 3500 lajků, ale podle statistik společnosti Socialbakers ji sleduje jen 176 Čechů. Vedou Brazilci, Thajci, Američané a Italové. Což jsou samozřejmě zase mrtvé duše. Zkrátka – ten kluk si plní sen o slávě tím, že staví Potěmkinovu vesnici. Pojďme se podívat na jeho novinku:

    Asi nemá smysl komentovat hudbu. Zajímavější je ale video. A teď nemyslím laciné záběry a prostinké scénky o podsouvání kreditek holkám v Pařížské. Zpívat moc neumí, ale plán, jak se dostat do médií, Thomas evidentně má. Je vypočítavý, je pomíjivý, ale funguje. Po Dominice Myslivcové a Tomio Okamurovi obsadil do klipu další bulvárně vděčnou tvář, Vladka. Sice tam akorát pár vteřin kroutí zadkem, ale to Thomasovi stačilo k tomu, aby jeho jméno zakomponoval do jména videa. Aby všichni věděli. A bum ho! Vladko prošlapal Thomasovi cestičku do bulváru, VIP zprávy na Primě jsou pro interpreta takového formátu bezpochyby hrdým zadostiučiněním nezajímavé kariéry.
    Je to zvláštní pravidlo, které v hudební branži funguje. Představte si muzeum. Postavte před něj popelnici, nalepte na ni známý ksicht a pak už si stačí jen dělat čárky, kolik lidí půjde do muzea a kolik před ním bude očumovat popelnici.