Před pár měsíci jsem na tomto místě popisoval track nazvaný Nemají flow, který patřil mezi ten nejhorší hip hop v historii Hudebních masakrů. Jeho poslech fyzicky bolel. Netušil jsem, že jeden z interpretů říkající si Pxssy Hxnter má na triku další pecku, na férovku fyzicky bolí i její sledování. Bez ironie, připravte se na kameru, která je splašená víc než mustang po klystýru. Nebo se snaží jen agresivně zamaskovat, že prostě nemá co točit.

Ono totiž natáčet několik postpubertálních machírků máchajících u zdi prsty musí být za trest. A to má skladba těžko uvěřitelných šest a půl minuty. Obsah je samozřejmě klasika všech raperů, o kterých nikdo nikdy předtím neslyšel – hatery mám v… a ty mi nesaháš po kolena. Kluci (a slečno), sláva nepřichází tak, že o sobě jako o slavných začnete mluvit. I ten Jára Cimrman si ve hře České nebe dělal lepší selfpromo, a to se mu za ně směje celé divadlo.
Neskutečná pokladnice klenotů je ovšem tato píseň z hlediska textového. Víceméně o každém se něco dozvíme, především že to neumí. V momentě, kdy dojde inspirace a rapuje se jenom dokola „Mercedes, Mercedes, Mercedes, Mercedes, Mercedes“, už jsou kluci zralí na ručník. Ale ouha, my jsme přitom sotva za půlkou! Takže klobouk dolů před každým, kdo to dá do konce, a navíc se u toho, s ohledem na tu šílenou kameru, nepoblinká.