Tenhle zpěvák vždycky dělal uhlazenou popinu pro odpolední Radiožurnál a patří mezi ty šťastlivce, které šoubyznys uživí. To neříkám pro vyvolání závisti, jen je nutné vzít to na vědomí, neboť taková práce si vyžaduje velkou daň v podobě permanentního zviditelňování, hraní za peníze na předvolebních mítincích KSČM (tohle vám, Martine, budu o hlavu mlátit vždycky, když na vás někde přijde řeč), angažmá v druhořadých muzikálech a tak dále. Zkrátka – kdo se chce uživit v šoubyznysu a zároveň nepatří do první ligy, tak mu není moc co závidět, to jsem chtěl říct. Nicméně snaha být vidět si vyžaduje občas nějaký ten klip, pokud možno podaný tak, aby o něm psal bulvár. A tak vzniknul Kocór v tróbě.

Hloupá písnička, hloupý text, hloupý klip. Má to být asi anekdota o chlapovi, co si chtěl vrznout a dotyčná ho převezla, ale od začátku to pojali tak křečovitě, že je z toho akorát karikatura sebe sama oscilující mezi Troškou a Magnuskem. A hlavně – není to vtipný. Figurka kolozubého Moraváka, co se na dvoře motá už v deset ráno a při pohledu na hezkou holku křičí „Hoši, kurva“, už je spíš trapné klišé. Jak může asi dopadnout klip, který je na takové figurce postavený od začátku do konce? Ale on tenhle seno a vidle styl určitě někdo ocení.

Prvoplánové je i angažování Štěpánky Decastelo do role svůdné ženy. Přiznám se, neznám ji. Narazil jsem na ni až při hledání informací o tomto klipu, nicméně stačilo chvíli googlit a měl jsem jasno. Tahle paní z nějakého důvodu zajímá bulvár. Bulvár zajímá hodně lidí. Hodně lidí zajímá Martina Maxu. A kruh se uzavřel. Opět se potvrdilo vypočítavé pravidlo, že hloupá hudba nebo hloupý klip jsou lidem šumák, pokud se objeví bulvárně vděčný obličej, stejně se o tom bude psát.
Násilně šroubovaný product placement už je jen třešničkou na dortu.