1. Čerstvě zamilovaný bruslaři

Po měsíci vztahu zjistili, že nemaj žádný společný zájmy, tak si oba koupili brusle. Nekoordinovaně se posouvaj po cyklostezce rychlostí metr za minutu a drží se při tom za ruku, aby zabrali celou cestu.

2. Hysterická matka terorizující rodinu

Rodina jede na nedělní cyklovýlet a do toho je celou dobu peskuje matka. Děti, že jedou moc pomalu, moc rychle, nebo moc hadovitě. A když je náhodou nemá za co peskovat, aspoň seřve manžela, že jí jinej cyklista měl dát přednost a nedal.

3. Lance Armstrong

Za den najezdí na svém kole za půl mega aspoň tři sta kilometrů. Bohužel většinu z nich na chodníku z Podolí do Braníka .

4. Koloběžkáři

Objektivně moc nepřekáží, nejedou pomalu, jsou dokonce i milí. Ale popravdě, kdo se má na to koukat?

5. Pěší rodina s 12 dětma

Nikdo neví, kde ty děti vzali. Jsou jejich? Unesli je? Je to něco jako venčení psů za peníze? Každopádně běhaj všude po cestě a jejich od pohledu pologramotná matka si mezitím fotí selfíčka.

6. Lyžaři

Vzácnější kombinace bruslaře a Lance Armstronga. Díky mimozemské technologii jejich trikotů a přileb dokážou vyvinout vysokou rychlost a navíc mají lyžařské hůlky (?!).

7. Rekola

Je to fajn nápad, ale fajn nápady vždycky končí milionama mrtvých. Obvyklý pasažér Rekola je ožralý Portugalec na Erasmu a jak už to u erasmáků bývá, pohybují se v hejnech o třiceti kusech.

8. Iggy Pop

Vitální šedesátník s krásným opálením, které získal pravděpodobně tak, že nemá tričko. Problém je, že při běhu se pohupují jeho kdysi svalnatá a teď kožnatá prsa. Co je horší, je na ně hrdý. 

9. Nadlidi

Většinou se vyskytují v párech, je jedno jestli na kolech, bruslích, nebo běží. Umí totiž dokonale všechno. Na jejich bronzových svalnatých tělech se leskne slunce. Jejich dokonalé zuby dělají ty odlesky co znáte z reklam. Jsou lepší než my.

10. Hejtr na repasovanym Favoritu

Deset let nebyl na kole, ale teď si za hrozný peníze sestavil kolo, který mu táta roky nabízel a on se ofrňoval. Jezdí z Prahy do Perly na Zon limonádu a myslí si, že je lepší než všechny jmenovaný druhy. To jsem já.