Není nad to vyjít z rozchodu jako vítěz. Hlavně, když vás holka, o kterou zas tak nestojíte, opouští s pocitem, že je to vlastně její vina. Ona se užírá, vy se radujete, volný jako ptáček.

Pan Pasiv

Randěte jak o život, jen si dávejte sakra pozor na fyzický kontakt. Žádná pusa, žádná ošahávačka, jste prostě slušňák a basta. A protože holčičí trpělivost není nekonečná, časem vás přenechá radši nějaké, co si počká. Ovšem s pocitem, že je zkažená sprosťačka a přichází o nevinné poupátko.


Pan Aktiv

Opak předchozího modelu. Na prvním rande jí vyznejte nehynoucí lásku, nabídněte sňatek, dítě, byt a dovču v Jugošce, a uvidíte, zůstane za ní jen žíznivá čára. Časem jí to ale začne vrtat v hlavě, jaký klenot to, trubka jedna, opustila.


Kámoš kámošek

Vyrážejte ven s jejíma kámoškama, volejte s nimi, pište, samozřejmě ve vší počestnosti. Vaše milá, přestože vás prosila, abyste na „její holky“ byl milý, to nevydejchá a v záchvatech žárlivosti vám dá vale. Ovšem plná výčitek, že si za to vlastně může sama, protože vy děláte jen to, o co vás prosila.


Mama`s Boy

Bacha, nemáme na mysli usmoleného maminčina mazánka. Naopak, samostatného muže, který se do úmoru stará o svoji nemohoucí matku vyžadující náročnou péči. Každá bude obdivovat vaši nekonečnou obětavost a se slzami v očích vás vychválí kámoškám. Jenže žádná soudná holka si nelajzne takovou tchyni.


Mrtvý holky

Po bytě rozvěste fotky nějakých tajemně krásných holek v černých rámečcích. Do každého pokoje aspoň jednu, do ložnice pro sichr dvě až tři. Pak mezi řečí zmiňte, že všechny holky, co s váma za poslední tři roky randily byly báječný až za hrob…


„Jsi v pohodě, zlato?“

Tuhle větu jí v nejrůznějších obměnách servírujte tak jednou do hodiny. Když se nad tím vaše holka pořádně zamyslí, vsugeruje si, že vlastně vůbec v pohodě není, a už začne koumat, jak by vzala kramle. A vás, takového pozorného mladíka, nechá na ocet. Hurá!


Gay

Že fandíte klukům, je neprůstřelný argument a zároveň potěší dívčí srdce, protože holky milujou gaye a svěřování. Navíc, jestli to nevíte, bejt na kluky je prostě super.


Přeláskováno

Vaši náklonnost dávejte non stop najevo, žmoulejte jí ruku, pusinkujte ji veřejně, zírejte na ni, když spí, a rozhodně jí tak pětkrát denně písněte, jak ji milujete a že na ni myslíte. Uvidíte, že za pár dnů vyklidí pole s výčitkami, že vám podupala srdce, a přitom si tak citlivého kluka přece vždycinky přála.


Holčičí věci

Shoppingy, romantické filmy, drbání známých, … To všechno jsou věci, na které si holky stěžují, že je s nimi jejich chlap nedělá. Vy začněte! Rázem ale budete míň a míň chlap, takže se holka začne poohlížet jinde. S výčitkama svědomí, že jste přece tak super kluk a trávíte čas přesně podle ní.

A jestli nezaberou naše návody, sjeďte tenhle. Třeba získáte i sebevražedný bonus.