BMW

Frajer, co rád dělá frajera

Jezdí agresivně, protože si to přece může dovolit, že jo. Obzvlášť pokud má novej facelift nebo slušivý xenony. Jednoduše, pokud potkáte BMW, který jede pomalu a nesmete vás ze silnice, je nejspíš kradený.


Audi

Povoláním syn

Audi se pořizuje proto, abyste si mohli fotit svoji ruku s hodinkama, jak svírá volant s logem. Tohle auto se používá spíš ke chlubení na Instagramu nebo na balení holek. Tam totiž nikdo nepozná, že jsou to lamy, který neuměj řídit.


Opel

Člověk beze smyslu života

Buď jste ho zdědili po rodičích a pak se to dá pochopit, a nebo jste si vážně nějakej Opel koupili a v tom případě nepatříte na silnici. Protože se vždycky zařadíte před nějakýho normálního řidiče, jedete padesát mimo obec, třicet v obci, z kopce to kotlíte tak, že vás nejde předjet, a na horizont se zase táhnete jako smrad a prostě URGH! Protože nemáte smysl života. Protože Opel.


Krabice od vloček

Důchodci

Takovej Nissan Cube nebo Opel Agila je… prostorně uzpůsobený auto pro někoho, kdo je nedoslýchavej a nedokáže zaparkovat ani košík v Kauflandu. Obecně to auto vypadá jako krabice nebo jako pojízdná rakev. Těžko říct, jestli tenhle vůz volí jeho řidiči pro svou oblibu ve vločkách, nebo v tom vidí určitou osudovost.


Ford

Někdo, kdo má zadarmo Český dráhy

Všichni známe pořekadlo „Fordem tam, vlakem zpátky“ a ono to tak opravdu bejvá. I když projevíte svýmu autu svoje nejlepší řidičský vlastnosti, tak vám stejně ukáže, že vlakem je to větší prča. Protože to s váma myslí dobře.


SUV

Paničky

Zdálo by se, že by bylo logičtější mít menší auto, když neumíte řídit a ruční brzdu si pletete se svým kámošem ze šuplíku. Ale omyl. Partneři těchto dam si zjevně myslí, že bude lepší dát svý drahý do rukou tank, aby převálcovala ostatní. Pokud je řidička blondýna, jde už opravdu o život. Ale hezky se na to kouká, takže…


Fiat Multipla

Unikátní exemplář

Fiat vám možná tvrdí, že to obrovský čelní sklo je tam proto, abyste zevnitř všechno viděli, ale ono primárně slouží k tomu, aby všichni viděli toho idiota vevnitř.


Červené auto

Žena

"Jaký chceš auto?" "Červený." Tady není humor. To je empirickej fakt.


Škoda Octavia/Rapid/Superb

Mladej energickej muž

Mladej, nadějnej a s chutí do života. Takový lidi neztrácej čas a v autě řešej byznys, vztahy i stravování. A řídí kolenem.


Kombík

Zodpovědnej řidič od rodiny  

Místa na autosedačky, hračky, kočárky, kufry, příbuzný, zvířata a nafukovací bazény je tady dost. Tak proč by ne. Dovolená v Řecku bude s tímhle autem nejlepším zážitkem. Pro celou rodinu. Pro vás ne, vaše dovolená je těch patnáct sekund mezi tím, než zavřete kufr a usednete za volant.


Smart

Single kdokoli

Do tohohle auta se vejdete vy a možná váš nákup v tašce. Pokud jste jeli jen pro tatranku a pytlík chipsů. Dáváte najevo, jak moc na háku máte, že jste sami… a všichni vás nenáviděj, protože zaparkujete i tam, kam se ani skútr nevejde.


Tesla

Jste dobrý člověk…

a chcete, aby to všichni věděli.