PES – pokud máte rádi procházky v plus čtyřiceti nebo v mínus dvaceti, doporučuje se. Pro single týpky je pes ideální prostředek k seznámení a jestli máte rodinu, po pár letech zjistíte, že jediný, kdo má radost z vašeho příchodu domů je pouze a jen pes.

KOČKA – to ne ona, to vy jste tu pro ni. Pokud jí dají u sousedů lepší žrádlo, klidně vám zahne. Jestli ji budete pouštět ven, ráda vám přinese nějakou tu myš, dokonce i živou a pustí do obejváku. A víš co člověče, teď si ji chyť sám.

KŘEČEK – je notorický útěkář. Rád si hraje na schovku a je v tom fakt hodně dobrej. Budete často stěhovat nábytek, taky se umí schovat do pračky s připraveným prádlem, které samozřejmě rozkouše. Pokud bydlíte v paneláku, rád navštíví vaše sousedy, k tomu mu jedinečně poslouží stoupačka.

POTKAN – inteligentní komunikativní hryzal. Dobře se ochočí, tudíž s ním můžete cestovat i bez přepravky. Třeba ve vlaku vám potkan na volno zajistí, že budete mít kupé jen pro sebe.

PRASE – moderní domácí mazel, navíc je nám lidem v mnohém podobný. Může se stát, že z mini prasátka vyroste obří čuně, které se rádo válí ve vaší posteli, proto si nezapomeňte pořídit karimatku, abyste měli kde spát.

HAD – pro milovníky hebké kůže. Ovšem i on si rád odskočí z terária a pozor, hlavně v noci až budete spát. Rád objímá, nejraději kolem krku.

ŽELVA – nenáročná, mnohdy část roku spí. Pokud ji pustíte na zahradu, ve chvilce vaší nepozornosti zdrhne. Je to takový dokonale maskovaný Usain Bolt. Z tohoto důvodu čas od času mění majitele. Pokud vám ji přinese soused, že se ocitla na jeho zahradě a že jste ji před lety hledali, nehlaste se k ní.

PAVOUK – žere jen párkrát do roka, nehádá se, ideální pro ty, co hledají dlouholetý tichý vztah.

RYBIČKY – vhodné pro introverty, kteří toho moc nenakecají, ti si budou s rybičkami rozumět. Nedoporučuje se cholerikům, kteří po sobě házejí talíře, ti by furt vytírali podlahu.

MILENEC – vhodný pro ženy každého věku, je dobré pořídit si mladého kolouška, pěkně si ho ochočit. Do společnosti ideální doplněk. Není také na škodu pořídit si starší movitý kus, pohodlí a luxus zajištěn.

MILENKA – vhodný pro muže každého věku. Mužům se starším datem výroby se doporučuje pořídit si nejnovější dlouhonohý model, takovou  pořádně vypečenou roštěnku.