1. Drobky v podprsence

Ano, stává se to. Do dekoltu směřují nejen pohledy mužů, ale i trajektorie drobků. Z těsného prostoru mezi vaší kůží a podprsenkou je nevyklepete ani zaboha. Jen je rozdrtíte na menší a štiplavější kousíčky.

2. Kuk na mamku

Těsně před odchodem z domu si všimnete, jak na vás pomrkává hezky z podhledu oko na punčoše. Samozřejmě, že v tuto chvíli už máte zpoždění. A stejně nemáte rezervní pár silonek.

3. Zrádný pruh

Po 20 minutách strávených precizním holením nohou ve vaně máte pocit, že jste konečně jako ty holky z reklamy. Hebká, hladká, bezkonkurenční. Jen do té doby, než při osoušení zjistíte, že jste nějakou záhadou vynechala asi pěticentimetrový pruh na holeni. A taky trochu u kotníků, že jo. Takže znova. Močit, mydlit, holit, sušit.

4. Ztraceno ve vrkoči

Průměrná žena do 25 let vlastnila v životě průměrně 1000 až 1500 pinetek. Schválně kolik jich máte teď? S bídou 5, co?  Když si spočítáte, kolik jste za poztrácené sponky utratila, protočí se vám panenky.

5. Oční symetrie

Ať se na to podíváte z jakéhokoliv úhlu, jedno oko se vždycky povede namalovat líp, než to druhé. Při pokusu o opravu na sobě spácháte kosmeticko-estetickou katastrofu, takže celá ta piplačka se musí smýt a začít nanovo.


Jó, to taková Leela z Futuramy může být v klídečku.

6. Pomsta kadeřníkova

Vždycky, když chcete jen zastřihnout konečky, holička vás bez mrknutí oka okudlá o drahocenné centimetry. Ze zbytků vlasů vám ještě natupíruje a nafouká zrůdné vrabčí hnízdo, což vy zacálujete a ještě týden až dva vypadáte jako idiot.

7. Zpocená podprda

Sportovkyně znají. Svlíknout si sportovní podprsenku zpocená po tréninku je prostě nemožné. Tu lepivou mrchu sundáte jen po výkonu hodném cirkusové hadí ženy.

8. Nedbalá elegance

Ten nejlepší svůdný mírně rozcuchaný drdol jako ze žurnálu se vám povede úplnou náhodou, těsně než vlezete do vany nebo do postele. Jakýkoliv záměrný pokus o napodobení tohoto skvostu je již předem odsouzen k nezdaru.

9. Odkrvovačka

Sebekadeření je vůbec řehole. Při vytváření jen trosku komplikovanějších účesů si musíte co chvíli dávat pauzičky, protože se vám ruce unaví, pak odkrví, pak znecitliví… Takže packy dolů, vyklepat, zapumpovat pěstmi, a jdeme zase česat, dokud to jde.

10. Shopping

Ty nejlepší kousky v obchodě mají vždycky o číslo menší, než je vaše velikost. Chápete, menší, nikdy ne větší, sakra!

11. Pláč

Ten pocit, když se vás někdo ptá, proč brečíte, a vy prostě nevíte proč. Není to k pláči?

12. Lakotisky

Pokud se vám už povede levou rukou nanést lak na nehty pravačky a jakž takž to vypadá, vsaďte se, že si první nehet pofrfníte do tří minut při vyndávání čehokoliv z kabelky. Pokud jste fikané a lakujete se ne ráno, ale večer, budíte se zásadně s reliéfem ložního prádla na nehtech.

13. Samoopalovák

Opalování je dřina. Zvlášť během plesové sezony, kdy nezasvítí. Zbývá tu opalovák, jenže ten nikdy nenatřete všude, takže končíte jako ukázkový exemplář hyeny skvrnité.


Samoopalování dělá trablíky i klukům.

14. Sexy v chlapském

Znáte ty fotky holek, co se promenují ve vytahaných chlapských trikách a jsou zatraceně sexy? Akorát, když to zkusíte vy, tak vypadáte… No… Jako chlap… Přinejlepším.

15. Šatník není nafukovací

Přestože máte vrozenou neustálou potřebu nakupovat nové a nové hadry, zároveň vám zdravý rozum nedovoluje zbavit se těch starých. Protože za 5–10 let to bude retro, a tím pádem zase super in. A s botama nemlich to samý.