Mořská panna

d1

Ďábel je v detailu. Všimněte si té papírové loďky na vzdutých vlnách rozbouřeného gauče. A na tu ožranou hlavu nebohého piráta, který se nechal chytit do ploutví téhle lepé mořské víly.

Flekáč

d2

Tak a o tomhle poďobaném pánovi s obří hlavou, zarudlým obličejem a vyhřezlým bělmem se vám bude zdát. Teď už napořád.

Hospodyňka

d4

Fantastický snímek odkrývá kromě ladných křivek i lákavě rozcapenou postel, stabilní plynový sporák, zánovní rychlovarnou konvici, sadu hrnců, hrnků a bytelný stůl. Tahle holka se vám sakra vyplatí.

Špejlík a kmotr lišák

d5

Těžko říct, jaká ďábelská náhoda svedla dohromady muže s kravatou a pána, co na hlavě nosí chcíplou lišku. Doufejme, že je ta samá náhoda bude držet společně. A nikam je nepustí.

Melounová víla

d6

Dejte tý holce meloun napuštěnej vodkou a uvidíte, co s nim dokáže. Nějakej trapnej bodyshot se může jít klidně bodnout. Superschopnost k pohledání. Tajdlenc Fixa o tom složila song.

Laskonka

d11

Ke slečně v rozkošných růžových botečkách dostanete zdarma i mikrovlnku, sadu nožů a spoustu koření. Stačí jenom zout, nakrájet, opepřit a nastavit na grilovací režim.

milovník

d12

Tady se nám objevil dokonce napínavý mikropříběh. Dokáže pravda a láska zvítězit nad přehazovačkou a palnou zbraní?

ŠOFÉR A PTÁČE

d14

Nechť opocené děvče schová to prokřehlé ptáčátko s VIP značkou vozu do svých maxikaťat. I s tou značkou. I s tím vozem.

Bananagirl

d15

Nechtěli bychom vidět všechny ty zuřivé obrazové bouře, které teď právě decimují mozky všech zúčastněných hochů. Tahle holka dokáže s banánem divy. A víte co? Radši si pod sebe taky dejte noviny.

Jaguár

d16

Jaguár, tyguár, on, ona, onoguár. Miss mokré Ýčko. Myslíte, že to z toho trika pustí?

Hejlejdíz

d7
Hardcore pumpa s něžným srdcem. Která by nechtěla tvrdýho kluka,  s romantickou dušičkou, který je tak čistotnej, že i do vany leze s gumovou rukavicí.