Po neuvěřitelném sukcesu obrázků nezadaných slečen a pánů ze seznamovacího portálu z matičky Rusi je tu ještě výživnější, macatější a fantasmagoričtější edice. Tentokrát ze sociálních sítí.


Mořská panna

r1

Mořská panna nesmí chybět ani na sociálních sítí. Dáma tedy rozhodně nepůsobí jako panna, nicméně v celkovém kontextu je to rozkošné.

CATWOMAN

r3

Olalala! K nerozeznání od pravých geparďátek! Klidně by je mohla kojit a koťata nepoznají rozdíl.

Pan Pavián

r8

Paroubek? Nepřipadá vám jako Paroubek? Mladý Paroubek s paviání prdelí? Ne?

Aladin

r15

Jasně, rozumíme tomu, že si rusové lepí tepichy doma v obýváku na stěnu. Ale že by bylo nutné tuhle módu přenášet i photoshopového tunění?

Kentaur

r20

Trojský koníček do vašeho klidného spaní. Tadyhle tučný kentaur vám právě naklusal do hlavy a už se ho nezbavíte.

medúza

r18

Pravděpodobně nějaký pekelný démon na motivy Rosamundy Pilcher, který po nocích straší všechny čtenáře růžové knihovny.

Lysohlav

r5

Nápaditá variace na naše oblíbené téma Dement s houbou. Jinak poměrně halucinogenní psychologický profil zádumčivého houbaře-kouzelníka

kolíček

r14

Napůl Xerxes, napůl vedlejší postava z východoněmeckého umakartového fekal porna. Jinak tahle profilovkou pravděpodobně říká něco ve smyslu: strkám si do zadku latě od plotu a tobě bych mohl poskytnout stejný potěšení. Zavolej!

Kapuce s mocnou koulí

r24

Hustej týpek s kapucou a kouzelnickou koulí, která dělá díry do země, no cywe to je mazec, že by se člověk býl přistát v Ufě nebo odkud ten chlapec je.

Číča na druhou

r17

Jsi kočka, jsi kočka, jsi kočka! Všimli jste si té elegance, s níž první kočka dlí pod převisem vlny? Mňau!

Král Bukkake

r11

Na první pohled se to nezdá, ale jednoznačně král. Aby bylo jasno, obklopený sestavou štětek, s ďábelsky netečným šklebem a symbolickým otiskem rtěnky na tváři, coby symbolem nedávného bukkake.

EROGOLEM

r9

Po Žitovi by tohle mohlo být příští prima převtělení Dana Landy ne? Taková jemná kombinace andělské pomsty a erotiky.

hromosvod

r2

Tři hnáty, k tomu kouzelník, to jsou superschopnosti.

Andělská nymfa

r7

Další křídla. A k tomu samozřejmě trochu toho sexíčku, aby se vidělo, že jsme sexy dračice. A výsledkem máme decentní eroticko-náboženské dusno.

ARTUŠ

r6

Tohle má být pravděpodobně jakási modifikace krále Artuše. Jakože spravedlivej, ošlehanej bojovník. Dyť si všimněte dokonce toho monoklu nad pravým okem. A taky ten zemanovský úchop.

Královnou jsem já!

r26

Sexy teta v oblečku za Kleopatru, to je erotická vize, kterou můžete směle používat, pokud budete chtít ehm.. přerušit… rozumíte, jakokdyž si představujete "mrtvý koťátka, mrtvý koťátka". A by nestál.

Fénix & TRANSKA

r25

Což o to, ta porno kočička s obličejem zdrápaným hektolitry vodky, to je asi takový photoshopový level standard. Ale ten ptačí muž? WTF, jak se říká mezi dětmi?

Koulejte věštce

r27

Ano, na první dobrou je to pravděpodbně nejblbější věc, kterou jste viděli, ale když se nad ksichtem narvaným v kouli zamyslíte, tak uvidíte jasné poselství: JSEM TVOJE BUDOUCNOST! Ha! Aha!

Otec příroda

r4

Jo, puzení vylepšovat svoje fotky ve photoshopu je nějaká forma vnitřního démona, kterej vypadá asi nějak takhle: spousta sraček poskládanejch z relativně hezkých věcí