1. Rasista

Neustále se snaží propašovat do jakéhokoli tématu Cikány, Židy, Vietnamce, Araby nebo alespoň nějakého toho Slováka. Není příliš chytrý, a tak se mu to moc nedaří. Víc se o téhle svoloči dozvíte třeba v našem rozhovoru s administrátorem diskuzí iDnes, Patrikem Bangou.


2. Násilník

Taky toho rozumu příliš nepobral. Kdykoli má dojem, že s ním nesouhlasíte nebo vám prostě jenom nerozumí, začne vyhrožovat. Že si tě najde. Že ví, kde bydlíš. Jasně, tyká.


3. Sluníčkový človíček

Každé slůvko je zdrobnělinka, všecičko je nynčko nádherňoučký, lidičky miloučký, chápete, srdíčkový. Sluníčkovci se pravidelně dostávají do naprosto nesmyslných diskuzí s rasisty a násilníky, kdy každý mele tu svou.


4. Linkeři

Linkeři nafrkají irelevantní odkazy na své nemastné blogy pod články, které alespoň částečně souvisí s tématem. Marně doufají ve zvýšení čtenosti. O to méně někoho zajímají.


5. Lékař

Felčaři se na věc dívají pragmaticky, většinou dost cynicky a s pořádnou porcí černého humoru v žaludku. Když si uvědomíte, kam všude se vám tihle lidé mohou legálně dostat, může vás taky klepnout.


6. Akademik

Tituly mají všude, kam se podíváš, většinou i v mailové adrese. Málokdy umí sestavit větu, která nezní jak z Babičky. Jsou velmi vztahovační a ješitní.


7. Matky s dětmi

Prdíky, manža, čvachtat.


8. Nezajímači

Nejsou líní se složitě zaregistrovat jenom proto, aby mohli napsat, že je dané téma naprosto nezajímá.


9. Konspirační teoretici

Pod každým článkem nasekají kupu odkazů na nejrůznější konspirační teorie. Jak tam nevisí alespoň jeden pentagon, pentagram nebo perpetuum mobile, nejni to pro ně tak nějak ono.


10. Smajlíkáči a citoslovkaři

😀 Fuuuuj! OMG. LOL. ROFL. ROLF. WOLF. GOLF. 🙁


11. Trollové

Chcát proti proudu je pro ně nejlepší zábava na světě. Najdou si jasně vymezenou skupinu a do vosího hnízda hodí názorovou atomovku. A nejspíš se smějou a smějou. Jo souhlas, je to skvělá zábava.


12. Normální lidi

Normální lidi v diskuzi nenajdete. Protože každému zdravě smýšlejícímu jedinci dojde, že proti té záplavě žumpózních výměšků prostě nemá šanci. Jak říkal Giacomo Casanova, když se perete s ho*nem, je jedno, jestli vyhrajete, nebo prohrajete. Zašpiníte se každopádně.


13. Grammar nazis

Použijte špatně středník a sesypou se na vás jako rozzuřené vosy. Nejde jim o smysl. Nejdůležitější je správná gramatika. Však je taky v Čilichili školíme, co to dá. V každém článku pro ně připravíme nějakou chybku. A oni se můžou pominout. Jsou roztomilí.


14. Aktivisti

Ať už bojují za práva zvířat, menšiny či genderovou rovnoprávnost, bojují do posledního dechu. Nejlépe vašeho. Pokud si dovolíte nesouhlasit, můžete si rovnou vybrat mezi vrahem, fašistou nebo šovinistickou sviní. Tolik k proklamované svobodě slova.