Slovenka Klaudia Chlustinová se totiž ještě před začátkem pěvecké kariéry objevila v soutěži Hotel Paradise. Ano, stejný pořad, ve kterém se promenádoval i Leo Beránek. Marně jsem se o hudební dráze Klaudie snažil najít nějaké bližší informace, protože po zadání jejího jména do vyhledávače na člověka vyskočí hlavně její nahé fotky z doby, kdy za sebou možná ani neměla maturitu. Což nepřekvapí, protože holka, která tak touží po zviditelnění, že jde do bizarní soutěže Hotel Paradise, na 99% předtím někde něco nafotila. Nejsem si jistý, jestli je to dobrý start pěvecké kariéry. Člověk si chce vygooglit první desku a místo toho na něj vyskočí roztažená stehna.
Se svým prvním singlem šla do světa Klaudia pod uměleckým jménem. A víte jakým? Klaudia Le Anjel. Tleskám. S takovým jménem se nevyhrávají hitparády, ale točí porno. No nic. Pojďme se podívat, jakou muziku Klaudia vlastně nabízí.

Samozřejmě, že to odpálí obludné samohrajky a bicí jsou tam jen pro ilustraci. Který producent by se obtěžoval dávat kvůli tomuhle dohromady živou kapelu, že ano. Klaudia se pokusí divákovi vyrazit v úvodních taktech dech s image zpívající letušky a ono to docela sedí, protože i předletové instrukce by dokázala odvyprávět zajímavěji než zpívat.

Částečně za to může výběr repertoáru. Coverovat tímto způsobem Mekyho Žbirku je jedna z nejzbytečnějších věcí v rámci hudebního byznysu vůbec. Proč bych měl poslouchat nějakou Chlustinovou, když mi to může zazpívat Žbirka? Ale světe, div se, oni to lidi stejně koupí. Klaudii Chlustinovou totiž nasadil kanál Barrandov Muzika a konkrétně tento klip si dal i do svého propagačního materiálu při spuštění, aby všem lépe ilustroval, co od něj čekat. No, hezký…
Klaudia má na svém Youtube profilu několik dalších klipů a je to jedna perla za druhou. Bohužel mají zakázané hodnocení a komentáře, což tak nějak samo o sobě napovídá, jakou odezvu její produkce vyvolávala. Že i přesto našla taková zpěvačka útočiště na obrazovkách Barrandova nebo slovenské Senzi TV, je masakr, který ovšem asi nikoho nepřekvapí.