Začněme písničkou pro Bobíka a prosím, hlavně nepřivírejme oči nad tím, že je to blbý, protože je to pro děti. Pokud na tomhle vyroste generace našich prcků, budou takhle znít časem i znělky televizního zpravodajství.

Tohle určitě všichni znáte. Kaufland song, o kterém si vypráví vtipy už i samotní zaměstnanci, nejen zákazníci obdarovaní tímto skvostem na cédéčku.

Ale pozor, tahle sranda má svou původní podobu u našich západních sousedů. A dokonce si to tam dávají naživo. Party hard!

Bratři Slováci nám v tomto ohledu taky nezůstali nic dlužni. To takhle jeden železniční dopravce slaví desátý narozky a nenapadne ho nic lepšího, než si nechat nazpívat šlágr od třetiligového zpěváka a doplnit to klipem, který nás táhne někam hodně na Východ.

Možná je to tím divným štěrboholským vzduchem. Samý výfukový plyn, prach a popílek. Jenže tohle video vypadá, že se zaměstnanci místního OBI nadýchali něčeho opravdu nezdravého. Jak si jinak vysvětlit to sektářské zapálení a podivná hesla?

A vyrazíme ještě jednou na cesty, agentura Monatour má svou vlastní hymnu. Samohrajky a zpěvák, co to tahá až z paty, nesmí chybět. Zapomeňte na Viewegha, pokud tohle hrají  klientům na cestě do Chorvatska, tak ten autobus musí připomínat loď bláznů.

Nesmíme zapomenout ani na Frantu Kárského, litomyšlskou superstár. Tenhle chlapík totiž skládá písničky snad k čemukoliv, co se okolo šustne. Tuhle otevírají bazén, támhle se zahajuje lázeňská sezona…Jako neškodná legrace dobrý, ale zvát si ho za účelem veřejný produkce? Nechtěl bych být v publiku.

No a že nějakou ultimátní ptákovinu občas natočí i výrazné osobnosti, o tom nás přesvědčí Vašo Patejdl a jeho song pro slovenskou online databázi nemovitostí. Aneb nešťastná láska je, když vám přes cestu k vaší milé někdo obsadí parcelu.