Všichni si myslíme, jak ve dvaceti víme všechno. Že nejlepší je kalit každej večer, že teda jako rozhodně nemá cenu držet diety, naopak, pěkně pořídit permici do mekáče, vymezit se proti všem těm blbům, co řeší jídlo, a bejt free. Vykašlat se na vysokou školu, pohádat se s rodičema, žít si sakra po svým a dělat klidně špatnou práci. Hlavně mít konečně svý peníze. Žít od vejplaty k vejplatě, přičemž čtrnáct dní před vejplatou mít poslední kilo.

Děti teda v žádným případě, ani svatba nikdy nebude, svatba je totiž přežitek a vůbec, náš život bude jako Sex ve městě. Všichni, co se berou a maj děti, jsou usedlý nuďáci, co si tim zkazí život a to my teda rozhodně neuděláme. A hlavně víme všechno nejlíp, a kdokoliv o pár let starší nám radí nebo si myslí něco jinak, je zapšklej starej nešťastnej debil.

Statusy na Facebooku většinou píšem jinotajný, s odkazama na písničky a kusama tklivejch textů, protože nonstop někoho nešťastně milujem a nechápem, proč sakra po dvacítce, kdy nám všem ulítly h*vna, nejde udržovat normální spokojenej partnerskej vztah.

A pak se NĚCO stane.

Je nám mezi pětadvaceti a třiceti. Samozřejmě víme, že teď už opravdu víme všechno. Cha, tenkrát před pěti lety, když jsme kalili denně, do práce chodili po hodině spánku nebo rovnou z knajpy, jak jsme to sakra dávali?! Dneska radši zůstanem doma, než se uprostřed tejdne zkalit jak Jirka Kára na úřadě.

Do mekáče? Ne fakt ne, je to umělohmotnej hnus, to my radši něco bio anebo z trhů, polovina našich kámošů jsou vegani a ta druhá vegetariáni. Řešej to společně s tim, jak teď začli cvičit a běhat a je jim skvěle, vlastně každej druhej okolo nás za poslední roky výrazně zhubnul. Čím dál častějc řešíme v hospodě s kámošema svoje zdravotní problémy a pomalu zjišťujem, že nejsme nesmrtelný. No a tak se množíme. Z našich vrstevníků se stávaj rodiče, celý léto trávíme na svatbách, a dokonce už sami žijem ve vztahu, kterej nepřipomíná vztahy Ivety Bartošový.

A ty děti vlastně nejsou tak špatný. A svatba je vlastně prdel pro kámoše a rodinu žejo, tak proč ne. Na Facebooku už píšem pouze ultravtipný a prozíravý statusy. Už totiž konečně víme, jak to v tom životě chodí, a jen se bojíme tý třicítky, protože pak už to určitě bude stát jen za prd. Protože teď sme totiž doopravdy nejchytřejší. Ale za pět let si tohle po sobě radši číst nebudem.