1. Overpass (Zlomvaz)

Holky, tuhle pozici nezkoušejte, pokud nechcete skončit v márnici, nebo strávit měsíc na ortopedii. Potřebnou sílu a ohebnost nemá ani mistryně světa v gymnastice. Navíc hrozí dvě věci – on si skřípne bimbalána a vy si zlomíte páteř. Divíme se, že si na tuhle divnopozici ještě nestěžovaly feministky – je totiž jasné, které pohlaví tady má nevděčnou roli.

1

2. Závratná houpačka

Máte snad břišáky a ruce jako olympijský atlet? A má váš milenec tak závratné bicáky a sílu v nohou, aby vás zachránil před pádem, po kterém by se vám rozkřápla lebka? Už znáte odpověď…

2 

3. Stulení hadi

Sice se o sebe třete jako úhoři, ale kam zmizela základoškolská biologie? Takhle se do ní opravdu nedostanete, kamarádi. A i kdyby, moc muziky zrovna nenahrajete. Zlatá šedesátdevítka.

3

4. Propeller (Řiťolez)

Kromě toho, že vám vaše milá kouká zadkem až do krku, což není lichotivé pro žádnou lidskou bytost, si užijete pohled maximálně na její chodidla. To není moc rajcovní, že jo? Jo a taková drobnost – jak moc skřípnout byste si ho museli, aby doputoval na místo určení?

4

5. Bumper Cars (Kazišuk)

Všechno špatně. Dál?

 

5

6. Triple Lindy (Titanic)

Chcete, aby vám balancovala mezi nohama a lámala předloktí, přičemž si vykloubí ruce? Je taky zhruba stoprocentní šance, že spadne na obličej. Tohle nevidíte ani v pořadu Hvězdy tančí, natož kdyby do toho měli zapojit svoje nádobíčko. Tohle by byl asi váš poslední sex v životě.

6

 

7. Most

Snad nejnepřirozenější pozice ze všech je Most, a to i pro nadrženého jogína. Chtěli bychom vidět někoho, kdo by tenhle náklad rajtující mu v klíně unesl. Extrémně směšná záležitost, při níž máte krev úplně někde jinde, než by měla být.

 

7

 

8. Zavěšené nůžky

Při téhle pozici si nepřivodíte orgasmus, ale dost nepříjemný držkopád. Holku ve vzduchu neudržíte, odrovná si ruku a tak jako tak skončíte na pohotovosti. Nehledě na detail, že vám půlky bude hoblovat její stehno.

 

8