Když je vám sedm

Milí Ježíšku,
protože jsem bila moc hodná přála bisem si
panenku Elsu spívající
rúžoví jojo
štěňátko
A hlavně žádný mněkí dárky prosím.


Když je vám třináct

Ježíšku,
já už na tebe sice nevěřím, ale naši mě nutěj, abych si teda udělal seznam, protože asi nechápu, že když už měsíc mluvim o tom novym telefonu, tak že ho asi jako chci. No tak prosimtě iPhone X. A kdybys mi třeba dokázal přihrát i Moniku z devítky, tak by to bylo super.


Když je vám sedmnáct

Milý Ježíšku,
jediný, co po tobě letos chci, jsou peníze, a ideálně ještě před Vánocema, abych mohla všem něco koupit a nepřipadala si jako debil, když od našich dostanu noťas (MacBook třeba) a oni ode mě hrneček a sněžítko.


Když je vám dvacet

Milý Ježíšku,
prosímtě, pomoz mi v lednu napsat všechny zkoušky, abych v tom skladu nemusel dělat navěky. Jo a kdyby náhodou, tim novym Wolfensteinem taky nepohrdnu.


Když je vám pětadvacet

Milý Ježíšku,
letos bych asi nejvíc ocenila měkký dárky a tvrdý břicho. Tak nějak zařiď, ať mi ty novoroční předsevzetí vydrží dýl, než jen do třetího ledna. Prostě si přeju osobního trenéra. A když bude navíc hezkej a chytrej, zlobit se nebudu, viď.


Když je vám třicet

Milý Ježíšku,
ze všeho nejvíc bych si přála, abys fakt existoval, a já nemusela shánět nějakou pitomou zpívající Elsu, která je všude vyprodaná. A když ne tohle, tak mi aspoň prosímtě zařiď pevný nervy a zbav manžela toho ukrutnýho chrápání. Ano, chápeš to správně, tekutými dárky letos rozhodně nepohrdnu.


Když je vám pětačtyřicet

Milý Ježíšku,
dřel jsem letos jak blbec, a tak si myslím, že bych si namísto svetru a placatky zasloužil třeba nový auto. V tý plechovce se sotva rozjedu do kopce a fakt mě nebaví ti floutci v golfech, co mě vytroubí na každým semaforu.


Když je vám sedmdesát

Milý Ježíšku,
moc bych si přála nové kyčle a vyšší důchod. A taky bys mohl dohlédnout na toho skřítka, co mi pořád schovává brýle.
Mnohokráte děkuji.