1. Přestaňte se mě ptát, jestli k tomu nechci ještě něco. Nechci. Když vám řeknu, že chci dva McChickeny, dva wrapy, velký hranolky, tři číze, velkou colu a BigMac, mohli byste už tušit, že to mám promyšlený.
  2. Dejte snídaně na celej den. Aspoň v sobotu a v neděli. Občas prostě vstávám ve tři odpoledne (protože jsem alkoholik) a OBZVLÁŠŤ, když vstáváte ve tři odpoledne, potřebujete k snídani kuřecí McMuffin. Víme, že by to asi byla práce navíc, ale…
  3. … můžete přestat dělat saláty. Klidně si je dělejte dopoledne a do čtyř odpoledne. Ale upřímně, nikdo k vám nepřijde po desátý večer pro salát. A pokud si pro něj přijdou, dejte jim místo toho BicMac a tvařte se, že je to omyl. Ti lidé vám budou vděční.
  4. Už máte i samoobslužný pokladny, ale pořád jste nedokázali vymyslet, jak to udělat, abych si náplní v ovocný taštičce neopařil držku. Nějaký priority by to chtělo.
  5. Strašně mě baví lokální McJídla. V Indii mají McMaharaju, my máme McBůček a v Paříži věděj prd, co je to čtvrtlibrák se sejrem. Klidně dělejte víc českých McJídel. McTlačenku. McJitrnici. McŽemlovku do McCaffe. McVosmaženej Gothaj.
  6. Nevím, čím to je, ale Happy Mealy bejvaly lepší. Když jsem byl malej, žral jsem kuřecí nugetky tak dlouhu, dokud jsem neměl celou Batman sadu na kolo. Klakson ve tvaru Jokerovy hlavy, flašku ve tvaru Batmobilu… dneska máte v tý výloze nějaký chlupatý barevný věci, o kterých ani nevím, co jsou.
  7. Přestaňte dělat ze Swiss Kinga sezónní věc a dejte ho normálně na celej rok. No tak. I'm lovin' it.
  8. Normálně udělejte vedle hřiště pro děti i hřiště pro dospělé. Protože spousta dospělých, kteří se k vám jdou takhle na večer najíst, jsou… ve stavu, ve kterém by bazén plný balónků uvítali.
  9. Přiveďte zpátky Ronalda McDonalda. Do reklam a tak. Vypadá spíš jako Kingovo To než jako family friendly maskot, ale to přesně sedí k vašemu jídlu. Je jako Kingova knížka. Hrozivá, možná z toho dostanete infarkt, ale nemůžete přestat.
  10. A vůbec, přestaňte se tvářit, že děláte zdravý jídlo. My víme, že to není pravda, vy víte, že to není pravda, zahoďte celou tu vaši “fresh” fázi a udělejte kampaň POJĎTE PRASIT, ZASLOUŽÍTE SI TO! My to oceníme.