V záplavě bulvárních nesmyslů a nezajímavých kauz o lidech, kteří nic neznamenají, se minulý týden objevil skvost. Fotografie zpěváka Petra Koláře, který patrně neustál svou obrovskou slávu a gigantický talent a svalil se pod schody v klubu na oslavě narozenin.

To samo o sobě není tak divné – když vyrazíte v noci do centra, ztroskotané celebrity se povalují v každém baru, kde je panák aspoň za 150 Kč. Jenže Kolář k tomu v ruce svíral sáček s bílým práškem. Na dotaz médií, jak se k němu sáček dostal, Petr Kolář s vážným výrazem odpověděl, že netuší a jeho rozhodně není.

Ve lhaní a pokrytectví následně Koláře povzbudilo dalších x „celebrit“ jako je Agáta Hanychová nebo Sámer Issa, kteří situaci se sáčkem pohoršeně okomentovali a dodali, že jim tedy takové sáčky s práškem rozhodně nic neříkají.

A tak to chodí. Každej má sice pomalu na čele vytetováno Sex, drogy a rokenrol, každej uctívá členy klubu 27, neboli ty, který to zvládli zatáhnout ještě před třicítkou, každý malý dítě ví, proč umřela Amy Winehouse a Whitney Houston, a že Pete Doherty si zřejmě nejezdí kvartálně léčit do ústavu vyhřezlou plotýnku… a přesto, když dojde na lámání chleba a celebrita má přiznat, co dělává v klubu na záchodě, svádí přítomnost sáčku na nadpřirozené síly.

A tak, místo toho, aby Petr Kolář řek, nojo, je to moje, bude se v těch lžích válet jako v bahně, zájem o „kauzu“ opadne, a za 14 dní zase pojede zpívat něco o lásce na charitativní koncert. Bejt lhář a pokrytec je totiž očividně naprosto v pořádku.