A co je na tom všem nejlepší? Že študáci sami potvrdili předsudky, které o jejich univerzitách kolují, ať už jde o ožralé právníky, vystrašené a nadrcené mediky, panické právníky nebo filosofky v batikovaných hadrech. Tak mlčte a čtěte!

ČVUT A VUT

Asociální nerdi s brejličkama, kteří se ještě několik let budou marně snažit narazit si buchtu. Studium bývá spíše mužskou záležitostí. Prahu s Brnem hážeme do jednoho pytle. O moc víc rozdílů než v tom jednom písmenku tam nebude.

Když mi po několika hodinách přepočítávání příkladu vyjde konečně nulový moment v kloubu, mám větší radost, než když mám orgasmus.


K tomu, že studuji ČVUT, jsem se doma přiznal až po roce.


Od té doby, co jsem na ČVUT, nemám potřebu mýt si vlasy víckrát než jednou týdně. A ano, jsem holka.


Přijde mi hodně sexy, když holka umí programovat líp než já.


Skripta pro lineární algebru mi začínají připadat jednoduchá. Bojím se, že nejsem normální.


Zkracuji si ochlupení štípačkami na dráty, protože jsou většinou nejblíže po ruce.


Po roce na jaderce mívám komplexy z toho, že jsem hezká holka…


Jsem rád, že mám každé cvičení s jinýma lidma, to si pak celý týden nemusím měnit tričko…


Po celý semestr se posmívám lidem ze zemědělky, když přijde zkouškový, jsem radši zticha, protože se bojím, abych tam taky neskončil.

ČZU NEBOLI HNOJÁRNA

Hlavním socializačním místem je autobus 107, který studenty veze k jejich alma mater, kde se toho děje dost a dost. Studentstvo má dobrý vztah k půdě, zvířatům i venkovu a všichni víme, jak to na venkově chodilo. Tam se s nějakým souložením tyjátr nedělá. Stejně jako na ČZU.

Prdim ve 107 a pozoruji reakce spolucestujících. Když je bus narvanej, je to občas strašná sranda, vřele doporučuji.


Mám radost, když spolužáci neudělají zkoušky, vím je to hnusné, ale ten pocit…


Když dojím kozy… mám erekci


Přiznávám se, že jsem měl několikrát explicitní nabídku sexu se studentkou výměnou za nadlepšení při zkoušce, nikdy jsem jí nevyužil a kolikrát mi to bylo velmi líto.


Milí studenti. Chápu uplácení chlebíčky, lahodnými moky a denním tiskem v časech zkoušky! Ale cigára a prášky na spaní – to už je trochu moc! 🙂


V sicu na přednášce z atmosférických procesů jsem udělal svoji přítelkyni rukou. Letos v březnu. V horní lavici. Nikdo si toho nevšiml.


Vyspal jsem se s paní profesorkou kvůli známce :/ Dala mi čtyři!


Postupně souložím ve všech budovách ČZU, ještě scházejí stáje a ta nová kolem Céčka 🙂

Na cvičení z botaniky jsem pod mikroskopem tajně zkoumala přítelovo sperma.

VŠE

Na nejtěžší gympl v Praze vyráží odbarvené blondýny a budoucí velká zvířata a kravaťáci. O nějakém intelektu se sice hovořit nedá, ale většinou je na ně moc pěkné pokoukáníčko.

Na cvika z angličtiny chodím schválně tam, kde nikoho neznám, aby moji kamarádi nevěděli, jak sem hloupá…


Od té doby, co začalo být hezky a holky na škole nosí upnuté legínky, šatičky a šortky, tak se moje absence na škole rapidně snížila 🙂


Na tělocviku mě vždy nejvíc bavilo pozorovat v zrcadle kluky, kteří celou hodinu místo cvičení sledovali můj zadek v legínách.


Nejvíc mě baví borkyně a borci, co si nosí kafe z domova v kelímku ze Starbucks 😀


Sem zvědavej, kdy uvidim nějakou spolužačku v pornu.


Vždycky když za mnou do školy přišel kamarád z ČVUT, musel jsem se za něj stydět, jak s otevřenou pusou zírá na moje spolužačky.


Podstatnou část svého dne na koleji trávím u okna pozorováním procházejících slečen, ostatně je to jediný důvod, proč jsem na VŠE šel.


Napsal jsem v isisu hromadnej mail, že napíšu seminárku za sex, z 400 holek se mi ozvalo 5, se 3 sem se vyspal, všem sem dal stejnou práci.

Když si zapisuji předměty, tak si otevřu na isisu, kdo tam chodí, a když tam je málo hezkých holek, jdu jinam.

UK

Vážená univerzita se světovou pověstí a víc než šestsetpadesátiletou tradicí schraňuje matfyzáky, doktory, právníky i filozofy do pestré a zábavné směsky.

Kdysi jsem ve škole ukradla pH papírky. Zajímalo mě, jestli v reklamě na Dove nekecaj, a taky jaký pH má sperma.


Je výhodné být studentkou medicíny. Když se vám někam nebo cokoliv nechce, řeknete, že se musíte učit. Všichni vám věří.


Od té doby, co jsem se stal asistentem, je délka mého zkoušení přímo úměrná kráse studenta.


Vždycky když přijdu do menzy na Albertově, připadám si jak Miss world.


Naším velmi oblíbeným nápojem na studentských mejdanech PřFUK byl líh na vymývání kyvet s džusem.


Holky navlečený do sedmi kusů různě barevných batikovaných hadrů s kámošema svlíkáme ve Photoshopu.


Vypadá to pak na fildě o něco líp!


Chápu, proč nás medici nemají rádi. Když vstávají do školy, my právníci se zrovna vracíme z kalby.


Při promoci a dotyku na fakultní insignii jsem místo Slibuji řekl Nazdar.

MUNI

Většina lidí z Karlovky si myslí, že byť je UK starší a váženější, brněnská Masárna je prostě lepší. Ale jsou asi jediní.

Být mužem na FSS je velmi stresující. Studentky gender studies suverénně chodí na pánské záchodky, a narušují tak naše nejintimnější momenty. Jednou se mi dokonce stalo, že jsem močil a k vedlejšímu pisoáru přišla studentka, rozepnula poklopec a dělala totéž, co já. Nedokážu se té představy zbavit, mám z toho trauma.


Jsem Ing. PhD a nikdo mě kromě VŠ nezaměstná. Neumím totiž tvořit hodnoty, ale jen chytračit podle citačních norem. Měl jsem radši jít na truhláře a teď se mít jako prase v žitě.


Můj učitel matematiky fotí pánské akty. Slyšel jsem, že to jsou studenti, co nedávali matematiku. Nejde mi matematika. Mám strach.


Jen tak bezcílně bloumám po Právnické fakultě, abych vypadal důležitě, i když studuju jinou fakultu.Chodím na náhodné přednášky cizího oboru, nejvíce vyrušuji, mám debilní otázky a podruhé už se nikdy neobjevím.


Občas beru na přednášky kamarády, kteří nejsou studenty MUNI. Nadšeně poslouchají a dělají si poznámky, zatímco já spím.


Jednou mě naštvalo studijní, tak jsem jim posral záchod a ukradl osvěžovač.


Tajím svůj původ, aby spolužáci neodhalili, že jsem Pražák.

ZČU V PLZNI

Stigma koupených titulů na Právnické fakultě už téhle škole nikdo neodpáře. A řekneme vám, že se tu fixluje furt.

Přiznávám, že jediné, co jsem se ve škole naučil, je podvádět, smlouvat a jednat s idioty z jiné planety.


Dostal jsem dvojku ze zkoušky, protože sem byl jediný člověk přihlášený na poslední termín, a vyučující řekl, že už nemá náladu poslouchat ty hovadiny, co mu studenti vykládají.


Seminárku, na kterou jsme měli půl roku, jsem sesmolila za 20 minut. Docentka mi ji ohodnotila slovy, že tuto práci by napsala za hodinu – takže za 3x delší dobu než já. Smutné…


Při zkouškách z geografie na pajdě jsem si vymýšlel takové detaily, které ani zkoušející nemohli vědět, čímž jsem je ohromoval a znejišťoval zároveň. Než aby se ztrapnili, raději mi rychle dali za jedna a popřáli mi hodně štěstí ve studiu.


Na záchodech jsem nesouložil, ale v lednici mám mléko otevřené od začátku akademického roku.


Při jedné zkoušce mi chybělo pár bodů… učitel řekl: „Vemte si tužku, kterou jste to psala" a byla z toho krásná trojka 😀


Na zkoušce jsem poradil (dal opsat celý test) jedné krásné blondýnce, nabídla mi odměnu, cokoliv si vyberu. Já ji odmítl, doteď si to vyčítám, pořád na ni myslím. Njn, programátor… (:


Přiznávám se, že jsem místo sebe už poslal 6x spolubydlu na zkoušku.