1. Zbohatlíci jsou totiž podle všech hned gauneři. A vy jste tím pádem čistá duše a dobro samo, no ne?

2. Když vám kamoš půjčí nějaký ty drobný nebo od něj vysomrujete cigáro a on přesně ví, v jaký životní situaci se zrovinka nacházíte, ani nečeká, že mu to vrátíte.

3. Stoprocentně budete nejvíc oblíbenej jedinec v kolektivu. Jednoduše vám totiž není co závidět. A taky máte ten přehled o všech slevách a výhodnejch akcích. Protože…

4. … zdlouhavé vybírání potravin se vás netýká. Jednoduše jdete po těch barevně zvýrazněnejch číslech s gigantickým nápisem ZLEVNĚNO.

5. A co se týče zdlouhavého vybírání oblečení? Don’t worry, na něj nemáte už vůbec. Tim pádem se můžete leda tak kochat za výlohou… a nebo brečet.
 
6. Vážíte si maličkostí. Protože jste přeci bohatá úplně jinak než finančně. A tak jste ze srdce ráda, že jste skončila u kámošky na gauči, a ne pod mostem.

7. Čímž vlastně poznáte pravý kamarádství a taky vopravdickou lásku, páč když nemáte ani na to, abyste sobě, natož jí zaplatil kafe a zvete ji tak jen na procházku a jako gesto jí natrháte puget pampelišek, tak vás musí vopravdu milovat. Namouduši.

8. V lihu můžete bejt neustále. Jste totiž nadraná už po decce vína, a když vypijete celej krabicák? Nepamatujete si celou noc a druhej den k tomu.

9. Věta “Přijdeš o všechno” vás žádným způsobem nevzrušuje, protože už tak pravděpodobně nic nemáte.

10. Když řeknete bezdomáčům, že jim nemáte co dát, tak jim vlastně nelžete. I když je fakt smutný, že v tom kelímku maj víc než vy v peněžence.

11. Když vám někdo šlohne vaši bezkontaktní kartu, tak ji nemusíte blokovat. Pravděpodobně je už dávno zablokovaná, protože jste v mínusu.

12. A na závěr… Díky vaší životní situaci máte skvělý téma na přesně takovej článek, jako je právě tento.