Namražené panáky, body shot, alkoholové čípky, všechno už tu bylo. Pokud vás láká bořit hranice a objevovat nová teritoria, máme tu pro vás absolutní novinku. Vodka ke strouhání!

Natajňačku do kanclu

Máte nevyhnutelný pocit, že na vás v open spacu všechno padá? Stačí si krapet najemno nastrouhat a pro zpestření rutiny si můžete v kanclu sjet lajničku. To bude konečně za kompem náhul! V případě, že vás vytočil šéf nebo máte bobky před důležitým meetingem, strouhněte si do svého oblíbeného zeleného čaje trochu špiritusu na zklidnění. Hmmmm. Chutná dobře.

Do jídla

Vodka strouhanka nastupuje tam, kde parmazánu dochází dechu – báječně tak dochutí např. proslavené kaliningradské špagety. Bezvadná je i jako klasika na chleba s máslem k snídani, či jako marináda do mas. Letní grilovačky tak hned naberou grády. Chuťově ale nejvíce ladí s ruským vejcem! Stejně tak je fantastická do ovocných salátů – může se ale stát, že z veganského dýchánku uděláte mávnutím kouzelného příručního struhadélka prostopášné orgie. Pro pečení najde využití jako přísada do polevy (zároveň je to i vkusná ozdoba připomínající kokos), která vám zaručeně pomůže zahanbit dorty vaší babí. Pro flambovací party je tato vychytávka ale zcela nevhodná!

S sebou do přírody

Strouhaná vodka patří do každé kápézetky! Na potlachu s ní trumfnete každého trampíka! Při túrách do přírody se prokáže jako velice praktická dezinfekce – stačí totiž postrouhat na klíště a jenom vyčkat, až se ta sviňucha pořádně nacucá a pustí. A když už se vám nedejbože stane, že zbaštíte lančmít nevalné chuti a točí vás to, ešus zase kliďánko schovejte, vodka strouhanka totiž zastane věrně i roli černého uhlí. Při nedostatku beňa na podpal najde další využití při rozdělávání táboráků. Výtečně funguje jako homeopatikum proti šerosleposti – při noční hlídce si strouhněte do oka, ať pořádně vidíte.

Půl kila vydá za čtyři litry!!! Strouhni chrousta a vyhraj!!!

Strouhaná vodka

(ZAVÁDĚCÍ CENA: 344KČ)

  • je lehká
  • skladná
  • na přání ji zabalíme jako mýdlo
  • jen ta nejvyšší kvalita z ledovcové vody v artéských studnách a nejpečlivěji vybíraného obilí
  • na kapesním struhadélku si snadno připravíte potřebné množství