1. Adele

Jediná bytost, u který nikomu nevadí, že je tlustá (no jasně, že zhubla, tyhle komentáře čekáme). Všichni ji milujou a písnička Hello je přitom nejfádnější stařešinská záležitost cajdákovýho ražení. Žena pěti písní má každý album úplně stejný.

2. Mimoni

Malý žlutý hajzlové, který přijdou vtipný i třicetiletejm lidem. Jen co konečně odsmahla na smetiště éra Madagaskaru, přišlo tohle… Jo a samozřejmě úplně nejhorší je, když Mimoni zpívaj Adele.

3. Desigual

Nejšerednější, nejkýčovitější a nejdražší hadry, který si můžete koupit. Ženský jsou dokonce tak prdlý, že si kvůli dvěma kusům tohohle zmaru zadarmo svlíknou triko a ukazujou se na Václaváku.

4. Alternativní příprava kávy

Alternativní kafe, alternativní podniky, alternativní všechno – co se pod touhle hipsteřinou vlastně skrejvá? To neví ani sám pražskej kavárník Kobza. Tak si dneska koukejte dát pěkně flatwhite, jo?

5. Beauty blogerky

Jsou hezký i šeredný, dělaj reklamu déemku i pravejm značkám a je jich víc než hub po dešti. Kdyby to šlo, ukážou vám i svůj použitej toaleťák.

6. Vojáci vracející se z války

Americký videa vojáků vracejících se domů z Afghánistánu obíhaj internet s železnou pravidelností. Maj dva scénáře – voják si dojde pro svý dítě do školy, aniž by to čekalo, a všichni brečej, nebo se vítá se svým psem, kterej je šťastněj jak blecha, co má v kožichu. No jo, taky na to koukáme.

7. Playtvák

Představte si, že by vznikla stránka s nejhoršíma videama na světě, na který se koukáte jen pro srandu, a vlastně jste naštvaný, že jí děláte čísla. Hrůza, co? Ještě, že to neexistuje. Oh wait…

8. Kardashianky

Rodina neschopnejch imbecilů, který o sobě natočili trapnej pořad, kde se ztrapnili před celou planetou a doteď se o nich píše desetkrát denně na každým serveru. Zajímá vás, jestli má Kendall Jenner rýmu, nebo Chloe Kardashian neoblíkla kalhoty? Nás ne, ale ostatní asi jo, když o tom furt píšou.

9. DIY

Denně se na nás vysype sto tipů na to, jak si ze zavařovačky udělat lampu nebo z paletek poličku. Díky, nechceme. Radši bychom uvítali, kdyby někdo udělal návod na domácí čůčo.

10. Jan Hnízdil

MUDr., kterýho je všude plno. Vykládá třikrát tejdně do novin moudra o tom, jak za naše zpackaný zdraví můžou křivdy v rodině a konflikt na Ukrajině. Oblíkni si vlčí dráp a mazej na Jamajku, člověče.

11. Plstěný věci

To když tak ráno vidíte paní na zastávce v plstěným barevným kabátu, máte hned zkaženej den. Na takový hadry za velký peníze by se měl dávat zbroják.

12. Radio Wave

Máte rádi alternativní kafe? Máte rádi Wave a neznámý elektro kapely…

13. ČILICHILI

My sem patříme taky, protože jsme fakt zlý.