1. Hned zkraje dne se jako muž z internetové reklamy dozvídáte, že váš penis je malý. Je tu zkrátka ten záhadný mladík, kterého nenávidí pornoprůmysl a jenž objevil tajemství, jak na to.

2. Nenecháte si přeci zkazit náladu hned po ránu a pokračujete dál přesvědčeni, že vy to nepotřebujete. O chvíli později se z reklamy dozvídáte, že problém není velikost, ale v pevnosti erekce. Proč se nemilovat třeba tři hodiny?

3. Byla by to škoda, když v blízkosti jsou čtyři ženy, které čekají jen na vaši mužnou sílu. Všechny už jsou v prádle a svůdně se kroutí před webkamerou třeba i několik hodin, jen aby vás k sobě nalákaly.

4. Myslíte si, že problém bude s časem. Jak to stihnout a kde na to brát? Ale to už vás banner upozorňuje na konsolidaci půjček. Ušetříte spousty procent a po krátké kalkulaci máte pocit, že po desetinásobné změně banky už budou platit oni vás a pokaždé dostanete deštník nebo propisku!

5. Nakonec přichází muž, co vám říká, jak přijít k penězům ještě rychleji. Rozhodně to myslí vážně, protože jeho okno vyskakuje bez vyzvání. Škoda, že nepřišel dřív, objednali byste si to prodloužení hned na začátku dne a nemuseli jste strávit celý den s internetovou reklamou.

6. Objednali byste si rovnou i auto, ale i když záhadný muž sliboval zisk v desítkách tisíc eur měsíčně, máte podle reklamy nárok jen na auto z druhé ruky. Je jako ten prášek na erekci – modré, levné, funkční a zaručeně prověřené.

7. To už se ovšem blíží den ke konci a tak nezbývá než vypnout počítač a vzít telefon realitnímu makléři a finančnímu poradci, protože oni nevlastní vyskakovací okna, ale rovnou vaše číslo.

Tak co vám asi nachystá zítřek…