Jako první začneme Pokémony. Všichni jsme je milovali a taky byli nedávno zpátky ve vašich telefonech, tak ať je máme z krku. POCHYTEJ JE VŠECHNY!


Pro fajnšmekry tady máme animovaného Batmana. Ještě v Burtonově stylu, dlouho před tím, než ho zruinoval Joel Schumacher. A pak znovu oživil Christopher Nolan. A pak znovu zruinoval Zack Snyder.


A samozřejmě největšího hrdinu z doby mýtů (neplést s #metoo) a legend! Všude tam, kde se zjevilo zlo, kde trpěli nevinní… tam byl i Herkules!


A tady Herkulovu největší konkurenci! Měla Gabrielu a prsa. Naše první velká láska.


Byl dobrým policistou, ale spáchal ten největší hřích. Nosil culíka a kamarádil se s indiánama.


A když jsme u těch culíků, odpadlík Reno Raines byl sice cool, ale nikdo neměl na gumičku a chlupatou hruď Nicka Slotera!


A pamatujete divný zvuky, který se ozývaly ve znělce Kutila Tima?!


A stép báj stép!


A když jsme u tátů od rodiny, které daboval Čmaňa Zedníček, nesmíme zapomenout na nejhorší rodinnej sitcom, kterej měl tu drzost fláknout si do znělky Franka Sinatru. A Češi měli tu drzost ho celýho překrýt afektovanými výkřiky…


Ale když jsme u afektovaných výkřiků, pojďme ke králi všech nostalgických seriálů! Možná stejně jako my teď sjíždíte FRIENDS na Netflixu v angličtině… proto je potřeba si připomenout, jak otravná byla třeba taková STANISLAVA JACHNICKÁÁÁÁ!